Запитання та відповіді

Як поміряти товар?

Ви можете відвідати наш офіс та приміряти речі у нас.

Як повернути товар, придбаний у нашому магазині?

Товар, придбаний у наших магазинах, Ви можете обміняти або повернути протягом 14-ти, не рахуючи дня його покупки згідно з законом «Про захист прав споживачів» від  12.05.1991 р.

Обмін/повернення товару здійснюється щодня з 11:00 до 21:00. Звертаємо Вашу увагу, що вимога споживача щодо повернення сплаченої за вказаний товар грошової суми підлягає задоволенню протягом трьох днів з дня повернення зазначеного товару.

Товар, підлягає поверненню за гарантією, повинен бути абсолютно новим, тобто невикористаним.

Обмін/повернення товару, придбаного в магазині, провадиться за наявності документа, що підтверджує факт покупки в нашому магазині (товарна накладна) та паспорта.

Повернення коштів здійснюється тим способом, яким здійснювалася оплата.

Поверненню не підлягають:

  • Швейні та трикотажні вироби (вироби швейні та трикотажні білизняні, вироби панчішно-шкарпеткові).
  • Технічно складні товари побутового призначення, на які встановлені гарантійні терміни (побутова радіоелектронна апаратура;
  • Побутова обчислювальна та розмножувальна техніка; фото- та кіноапаратура; телефонні апарати та факсимільна апаратура; іграшки електронні) тощо.

З повним списком товарів належної якості не підлягають поверненню згідно зі статтею 9 Закону України "Про захист прав споживачів"  можна ознайомитись тут  - перелік товарів.

Алгоритм повернення:

  1. Будь ласка, напиши або зателефонуй нашій команді, щоб погодити спосіб повернення товарів та коштів.
  2. Заповни у нас в офісі або додай до відправлення повернення Заяву (у видрукованому або рукописному варіанті).
  3. Завітай до нас в магазин або відправ повернення Новою Поштою на дані, які повідомить тобі наша команда. Вкажи платником нас, якщо замовлення не підійшло з нашої вини, або себе - якщо річ просто не сподобалась.
  4. Щойно ми отримаємо повернення Новою Поштою, оплату буде передано на повернення, кошти надійдуть від 15 хвилин до 3 діб. Повернення коштів при поверненні під час особистого візиту в магазин відбувається миттєво готівкою або через термінал скасовуванням оплати.