Повернення й обмін

Обміняти та повернути товар можна за допомогою зворотної доставки «Новою Поштою» або у нашому офісі за адресою вул. Первомайського, 9. оф. 20.

Відправлення товару на обмін або повернення здійснюється коштом клієнта.

Здійснити повернення й обмін можливо протягом 14 днів з моменту отримання посилки.

Підставою для повернення та обміну товару є виробничий брак або непідхожий розмір. Товар, який ви повертаєте, має зберегти товарний вигляд, оригінальне пакування, ярлики, бирки та чек. Речі, які пройшли хімчистку або прання, не підлягають поверненню та обміну. Коробка є частиною товару, тож її пошкодження може стати причиною відмови в поверненні.

Термін опрацювання заявки на повернення та обмін — два робочих дні.

Повернення коштів здійснюється лише на той рахунок або банківську картку, з якої була проведена оплата. Якщо товар відповідає всім зазначеним вище вимогам, ми здійснимо повернення грошових коштів протягом 10 робочих днів з моменту отримання товару. Зазвичай кошти надходять на рахунок протягом 1-5 днів з моменту транзакції. Термін  зарахування коштів залежить від вашого банку, і в окремих випадках може сягати до 30 днів.

Гарантія:

Магазин NEWBORN K пропонує лише оригінальні речі, які ми замовляємо у брендів-виробників або дистриб'юторів. На всі відправлення поширюється страхування. Якщо ваше замовлення було загублене або не доставлене вам з інших причин, будь ласка, напишіть нам на пошту info@newbornk.com. Ми надішлемо заміну або здійснимо повне повернення коштів.